Máte otázku? +421 902 552 688 (Po–Ne: 8.00–19.00)

Tričko Devold BREEZE WOMAN HALF ZIP NECK

Značka: Devold
4.7 (272 recenzií)
Kód produktu 70044 317A CAMEO MELANGE
Materiál merino/vlna
Typ Tričko s dlhým rukávom

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Máte otázky?

Poradí vám horský expert

+421 902 552 688 Po–Ne 8:00–19:00
  • Doprava zdarma od 50 €
  • Doručenie už na druhý deň
  • 98% spokojných zákazníkov
  • 5 000+ produktov ihneď na odoslanie
  • Vernostné zľavy
  • Transparentná cena
  • 30 dní na vrátenie
heureka - overené zákazníkmi

Popis produktu

Najtenšie merino tričko
Dámske funkčné tričko Breeze Half Zip Neck od nórskej spoločnosti Devold je vyrobené z najjemnejšej a najtenšej merino vlny, vďaka čomu poskytuje maximálny komfort pri nosení.

Merino vlna
100 % Merino vlna hreje aj chladí, je prirodzene antibakteriálna a priedušná. Výborne odvádza pot a dokonale sa prispôsobí potrebám vášho tela. Devold získal certifikát Woolmark, ktorý zaručuje kvalitu a trvanlivosť.

Tričko s dlhým rukávom je univerzálnou funkčnou vrstvou vhodnou na treking, horolezectvo, beh, lyžovanie, cyklistiku a ďalšie aktivity. Pre maximálny komfort odporúčame doplniť funkčné spodky.

Hlavné prednosti trička Breeze Half Zip Neck T-Shirt:

  • Najmäkšia a najľahšia rada termoprádla Devold
  • Gramáž 150 g/m2
  • Výborne izoluje, hreje aj keď je vlhké
  • Priedušnosť
  • Rýchle schnutie
  • Odolnosť voči zápachu
  • Ploché švy eliminujú odieranie pokožky
  • Zips pre zvýšenie ventilácie
  • Materiál: 100% merino vlna
  • Strihové špecifiká: Regular Fit
  • Hmotnosť (g): 150 (Veľkosť S)

Recenzie zákazníkov

5
87%
4
8%
3
2%
2
0%
1
4%
05.06.2026
Priaznive ceny Siroky vyber Outdoor veci
25.04.2026
Kvalitný tovar, rýchle doručenie.
15.03.2026
Dobrý obchod Super komunikácia Rýchle riesenie problémov
13.03.2026
Ochota, ústretový pristup, hodnotím skutočne len kladne.
12.03.2026
rýchly, spoľahlivý
Podobné produkty
Akcia -30%
Legíny Patagonia Womens Pack Out Hike Tights
M
L
Legíny Patagonia Womens Pack Out Hike Tights
Funkčné legíny pre outdoorové nadšenkine Legíny sa čoraz viac udomácňujú aj vo svete turistiky a outdooru – a model Patagonia Pack Out Hike Tights je dôkazom, že to má zmysel. V oblasti kolien a sedacej časti sú vystužené odolnejšou tkaninou pre lepšiu ochranu a dlhšiu životnosť. Vďaka vysokej pružnosti, pohodlnému strihu a priedušnému materiálu ponúkajú maximálny komfort pri každom kroku – či už ideš na túru, do prírody alebo len na prechádzku po meste. Vlastnosti: Priliehavý strih Zosilnený materiál, 4-smerne strečové (kolená, zadok) Priedušné Povrchová DWR úprava proti vode Ušité podľa pravidiel Fair Trade Materiál: 87% recykl. Polyester, 13% Elastan; Panely: 85% recykl. Nylon, 15% recykl. Elastan Strihové špecifiká: Slim Fit Hmotnosť (g): 303 (Veľkosť S)
84,00 120,00
Detail
Akcia -30%
Legíny Dynafit Tour Light Merino 3/4 Tights Men
XL
Legíny Dynafit Tour Light Merino 3/4 Tights Men
Pánske legíny Tour Light Merino 3/4 Rýchloschnúca spodná vrstva na ski touring z ľahkej zmesi merino vlny a syntetických vlákien Dryarn®. Funkčné pánske legíny s 3/4 dĺžkou zo zmesi merino vlny a priedušných syntetických vlákien Dryarn®. Inovatívna zmes vlákien zaisťuje extrémne rýchloschnúcu tkaninu s výbornou termoreguláciou a odvádzaním potu. Prirodzená schopnosť merino vlny odolávať pachom robí z týchto legín ideálnu voľbu pre aktívne športy. Zmes merina a syntetických vlákien zvyšuje odolnosť a pružnosť oproti čistému merinu, takže priliehavý strih je pohodlnejší. Legíny sú kompletne bezšvové, takže sú na dotyk príjemné a nikde netlačia. V kombinácii s ľahkým funkčným tričkom Dynafit s dlhým rukávom vzniká ideálna hrejivá spodná vrstva na ski touring a ďalšie zimné športy. Aktivity: Hodnotenie úrovne od 0 (nevhodné) po 5 (maximálna vhodnosť) Preteky: úroveň 1 Rýchlosť: úroveň 4 Túra: úroveň 5 Voľná aktivita: úroveň 5 Trailový beh: úroveň 1 Atletické horolezectvo: úroveň 3 Výhody: Teplo: úroveň 3 Priedušnosť: úroveň 5 Vlastnosti produktu: Odvod vlhkosti Odolnosť proti zápachu 4-smerný streč Bezšvový dizajn Rýchle schnutie Hmotnosť: 92 g Vrstva: spodná vrstva (baselayer) Strih: priliehavý (Tight) Materiál: 78 % merino vlna, 22 % polypropylén
59,50 85,00
Detail
Akcia -38%
Legíny La Sportiva Patcha Leggings Women
S
L
Legíny La Sportiva Patcha Leggings Women
Dámske, lezecké legíny PATCHA LEGGINGS Women od firmy La Sportiva vám zaistia voľnosť v pohybe. Legíny sú vyrobené z priedušného elastického materiálu. Širší pružný pás skvele sadne. Jednoduchý strih neobmedzuje v pohybe. Legíny sú ideálne na lezenie, voľný čas alebo napríklad na lekciu jogy. recyklovaný materiál priedušné širší pás Materiál: 90% Recyklovaný polyester, 10% Elastan Hmotnosť (g): 190
44,90 73,00
Detail
Akcia -30%
Legíny Mammut Aconcagua ML Tights long Women
S
M
L
Legíny Mammut Aconcagua ML Tights long Women
Dámske legíny Aconcagua ML Tights Long Women od značky Mammut sú univerzálne technické nohavice, ktoré výborne poslúžia ako hrejivá spodná vrstva alebo ako zateplené legíny na turistiku. Tieto nohavice sú vyrobené z pružných materiálov Polartec® Power Stretch Pro™ a Polartec® Power Grid™, ktoré rýchlo schnú, výborne odvádzajú pot a zároveň poskytujú výnimočný komfort pri pohybe. Vďaka elastickému pásu výborne sedia a neobmedzujú. Praktické lepené vrecko so zipsom na nohavici nielen znižuje trenie, ale aj dodáva moderný vzhľad. Môžete ich nosiť ako izolačnú vrstvu pod hardshellové nohavice, alebo ako samostatné legíny na outdoorové aktivity v chladnom počasí – od turistiky cez skialpinizmus až po horolezectvo. Kľúčové vlastnosti Aconcagua ML Tights Long Women: Hrejivá izolačná vrstva Výnimočná pružnosť Vysoká priedušnosť Rýchle schnutie Pohodlný elastický pás Vrecko na nohavici so zipsom a lepenými švami Produkt s certifikáciou bluesign® Materiál: Hlavný materiál: 52% Polyester, 39% Polyamid, 9% Elastan; Materiál 2: 89% Recyklovaný polyester, 11% Elastan Strihové špecifiká: Slim Fit Hmotnosť (g): 204 (Veľkosť S)
98,00 140,00
Detail
Zľavy pre outdoormaniakov na váš email:
* Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami na ochranu osobných údajov