za nákup nad 50 € automaticky získavate dopravu zdarma

Značky

Atomic - svetoznámy rakúsky výrobca lyžiarskeho vybavenia - zjazdových lyží, lyžiarok, viazaní či prilieb. Táto špička vo výrobe a predaji zjazdových lyží, ktorá sponzoruje mnohých svetových lyžiarov už celé desaťročia, teraz zúročila svoje znalosti a priniesla nový závan a rozmer do sveta skialpinizmu - skialpinistické lyže, viazanie a lyžiarky v kolekcii Backland...

Dynafit - synonymum precíznosti, spoľahlivosti, kvality a funkčnej elegancie - taká je značka Dynafit. Špecializuje sa na špičkové skialpinistické lyže, viazania, lyžiarky, oblečenie na skialpinizmus a horské aktivity. Ak fandíte čistému dizajnu a kvalite, určite sa nechajte inšpirovať Dynafitom...

Dynastar - francúzka značka priamo z kolísky tých najlepších horských športovcov, legendárneho Chamonix, je symbolom špičkovej kvality a tých najnovších technológií. V úzkej spolupráci s profesionálmi vyrábajú a neustále inovujú zjazdové a skialpinisticé lyže a ďalšie príslušenstvo. Ak raz vyskúšate lyže, ktoré v sebe majú vlastnú dušu, lepšieho spoločníka na vaše zimné potulky a posúvanie vašich hraníc tak ľahko nenájdete.

Fischer - rakúska značka, jeden z najväčších výrobcov a sponzorov lyžiarskeho vybavenia na svetové poháre pre severské a alpské lyžiarske disciplíny, vyrába širokú škálu zjazdových, skialpinistických lyží, bežiek, hokejovej výbavy a príslušenstva ako pre profesionálov, tak aj pre nadšených amatérov. 

K2 -  táto značka sa zrodila v americkom štáte Washington s lyžiarskym príslušenstvom, neskôr bola premenovaná na K2 sports. V súčasnosti má medzinárodné portfólio 16-tich športových svetových značiek a cez 40 kategórií. K2 sports sa okrem iného značne podieľa na výrobe a predaji zjazdových a skialpinistických lyží, lyžiarok, snowboardov, snežníc, prilieb a ďalšieho príslušenstva. Im vlastný charakteristický dizajn sa snúbi s neustálymi inováciami a technológiami. K2 sports - to je vášeň a zábava, ktorá funguje.

La Sportiva - talianska značka s takmer 100 ročnou tradíciou sa celosvetovo preslávila výrobou lezeckej, turistickej, expedičnej a bežeckej obuvi. Je špičkou vo výrobe pretekových skialpinistických lyží, lyžiarok, funkčného oblečenia i ďalšieho príslušenstva. Svojích priaznivcov si získava vďaka dizajnovým a vysoko funkčným kúskom, ktoré majú "drive".

Prihláste sa pre odber newslettra a neujdú vám viac žiadne zľavy ani novinky:
* Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami na ochranu osobných údajov

Prihlásenie

Email:
Heslo:

Zabudli ste heslo? | Nová registrácia = 100 bodov