za nákup nad 50 € automaticky získavate dopravu zdarma

Značky

Predstavujeme Vám výber značiek, ktoré nájdete zastúpené v našom e-shope a kamennej predajni. Aj keď sa v mnohom líšia, čosi majú tieto značky spoločné - snahu uspokojiť outdoorového zákazníka kvalitnými a funkčnými materiálmi, na ktoré je spoľah. Ponúkajú tradíciu a osvedčené i inovatívne postupy výroby. Určite si medzi nimi nájdete svojho vlastného favorita ...

Švajčiarska značka Mammut je synonymom kvality a toho najvyššieho štandardu v oblasti vývoja, výroby a predaja lán, istení, sedačiek, prilieb, outdoorového oblečenia, topánok, spacákov, batohov, lavínových vyhľadávačov, lavínových batohov, ...

Francúzka značka Millet vďaka vlastnému vývoju a úzkej spätosti s mekkou alpinizmu a horolezectva Chamonix reprezentuje kvalitné outdoorové oblečenie, obuv, batohy, spacáky, laná, lezečky a ďalšie príslušenstvo. 

Talianska značka La Sportiva s takmer 100 ročnou tradíciou sa celosvetovo preslávila výrobou lezeckej, turistickej, expedičnej a bežeckej obuvi. Je špičkou vo výrobe pretekových skialpinistických lyží, lyžiarok, či funkčného oblečenia. 

Švédska značka Fjällräven je celosvetovo známou klasikou pre milovníkov nedotknutej prírody. Fjällräven vyrába funkčné, nadčasové, outdoorové vybavenie (oblečenie, batohy, tašky, stany, spacie vaky, ...) šetrne k životnému prostrediu. 

Montura je prestížna talianska značka, ktorú s hrdosťou nosia horskí vodcovia a talianská horská služba. Výstižným prívlastkom je ergonómia, je to oblečenie, ktoré dokonale sedí a má nezameniteľný taliansky dizajn. Montura zároveň využíva hybridné strihy, tak aby výsledkom bola maximálna funkčnosť. Záujem interpretovať potreby a priania horalov je základným kameňom vízie značky Montura do budúcnosti.

Nemecká značka Deuter je vo svete synonymom kvality, precíznosti a spoľahlivosti vo výrobe športových batohov, detských nosičov a spacích vakov pre hiking, trekking, či zimné športy. Na európskom trhu sú jednoducho „Mercedesom“. 

Prihláste sa pre odber newslettra a neujdú vám viac žiadne zľavy ani novinky:
* Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami na ochranu osobných údajov

Prihlásenie

Email:
Heslo:

Zabudli ste heslo? | Nová registrácia = 100 bodov