Máte otázku? +421 902 552 688 (Po–Ne: 8.00–19.00)

Nákrčník Direct Alpine MULTI 1.0

Značka: Direct Alpine
4.7 (271 recenzií)
Kód produktu 39689 trees
Kategória Nákrčník

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Máte otázky?

Poradí vám horský expert

+421 902 552 688 Po–Ne 8:00–19:00
  • Doprava zdarma od 50 €
  • Doručenie už na druhý deň
  • 98% spokojných zákazníkov
  • 5 000+ produktov ihneď na odoslanie
  • Vernostné zľavy
  • Transparentná cena
  • 30 dní na vrátenie
heureka - overené zákazníkmi

Popis produktu

Multifunkčný nákrčník od firmy Direct Alpine je navrhnutý na univerzálne využitie. Vysoko strečový materiál zaručuje flexibilitu a pohodlie, pričom ponúka niekoľko rôznych spôsobov nosenia. Tento nákrčník je ideálny na rôzne outdoorové aktivity, ako aj na bežné každodenné nosenie.

  • Materiál: 100% polyester

Recenzie zákazníkov

5
87%
4
8%
3
2%
2
0%
1
4%
05.06.2026
Priaznive ceny Siroky vyber Outdoor veci
25.04.2026
Kvalitný tovar, rýchle doručenie.
15.03.2026
Dobrý obchod Super komunikácia Rýchle riesenie problémov
13.03.2026
Ochota, ústretový pristup, hodnotím skutočne len kladne.
12.03.2026
rýchly, spoľahlivý
Podobné produkty
Akcia -15%
Šiltovka Mammut Sun Peak Cap
S-M
Šiltovka Mammut Sun Peak Cap
Šiltovka Sun Peak Cap od značky Mammut je vyrobená z ľahkého, elastického a priedušného materiálu. Predtvarovaný šilt sa perfektne prispôsobí. Veľkosť si jednoducho upravíte. UPF 50+ zabezpečuje ochranu pred škodlivým ultrafialovým žiarením. Je ideálna na turistiku, cestovanie a každodenné nosenie.
36,55 43,00
Detail
Akcia -15%
Šiltovka La Sportiva Belayer Cap
L
Šiltovka La Sportiva Belayer Cap
Šiltovka pre lezcov a lezkyne Belayer Cap od značky La Sportiva je ideálnym spoločníkom na dni strávené pri skalách aj v prírode. Vyrobená z ľahkého a priedušného polyesteru, zaručuje pohodlie aj počas horúcich dní. Tvarovaný šilt spoľahlivo chráni pred slnkom a logo La Sportiva na prednej strane dodáva šiltovke štýlový vzhľad. Perfektne sa hodí na turistiku, bouldering, lezenie, ale aj na bežné nosenie. Pri silnom slnku ju jednoducho skombinujte so slnečnými okuliarmi a vychutnajte si deň vonku naplno. Hlavné výhody: priedušný polyesterový materiál výrazné logo na prednej strane tvarovaný šilt pre pohodlné nosenie vhodná na šport aj voľný čas
28,05 33,00
Detail
Akcia -15%
Šiltovka Patagonia P-6 Logo Trucker Hat
Šiltovka Patagonia P-6 Logo Trucker Hat
Truckerka s vyšším strihom a priedušnou sieťovinou v zadnej časti je ideálnou voľbou pre teplé dni. Spoľahlivo vás ochráni pred slnkom a vďaka sieťovine zabezpečí odvod prebytočnej vlhkosti, takže zostanete v suchu aj pri vyššej záťaži. Tento praktický a štýlový kúsok sa stane nepostrádateľnou súčasťou vášho šatníka, či už na turistiku, do mesta, alebo na voľný čas. vyšší strih v prednej časti príjemná bavlna polyesterová sieťovina v zadnej časti zadné zatváranie upravujúce veľkosť ušité podľa pravidiel Fair Trade
33,07 38,90
Detail
Akcia -30%
čelenka dynafit GRAPHIC PERFORMANCE HEADBAND
čelenka dynafit GRAPHIC PERFORMANCE HEADBAND
Klasika v grafickom dizajne: Graphic Performance Headband je ľahká, vetru odolná technická čelenka pre všetky druhy horských aktivít. Či už ide o lyžiarske túry v teplých dňoch, trailový beh alebo horolezectvo, čelenka Graphic Performance Headband je vždy na vašej strane. Jej strečová tkanina zaisťuje pohodlné a tesne priliehanie k hlave. Zároveň je veľmi priedušná a rýchlo a spoľahlivo absorbuje vlhkosť. Grafické návrhy zaisťujú štipku štýlu. Vyrobené v Európe zo 100% recyklovaných materiálov. Grafická čelenka – Výkon overený časom, nový štýl. hmotnosť: 16g unisex materiál: Bluesign approved fabric, SUPERDRY KNIT 100% RECYCLED 230 BS (80% Polyester (recycled) 20% Elastane (recycled)
14,00 20,00
Detail
Zľavy pre outdoormaniakov na váš email:
* Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami na ochranu osobných údajov