Zvolená kombinácia je nedostupná. Upravte prosím parametre.
Produkt je nedostupný.
88,80
€ -20%
111,00
€
* najnižšia cena za posledných 30 dní:
83,25
€
Zvolená kombinácia je nedostupná. Upravte prosím parametre.
Produkt je nedostupný.
Získaj späť
1,76
€ (s registráciou)
Nakupujte výhodnejšie Uvedenú sumu získate ako vernostný kredit. Stačí sa prihlásiť, nakúpiť a pri ďalšej objednávke si túto zľavu jednoducho uplatniť v košíku.
Funkčné pánske tričko od firmy Devold, ktoré je vhodné pre športové aktivity po celý rok. Jedná sa o spodné prádlo upletené z dvoch rôznych pletenín mäkkej vlny Merino. Pletenina i rebrovanie sú veľmi elastické a kopírujú pohyb tela.
Pánske tričko WOOL70 TECH LONGSLEEVE Men od La Sportiva je vysoko funkčné spodné oblečenie, ideálne pre nadšencov zimných športov. Tričko je vyrobené z prémiovej Merino vlny v kombinácii s technológiou Knit_Tech PRO™, ktorá zaisťuje vynikajúcu termoreguláciu. Špeciálna štruktúra tkaniny podporuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a efektívne odvádza pot. Antibakteriálna úprava Polygiene® pomáha znižovať množstvo baktérií a eliminuje nepríjemný zápach. Športový strih s raglánovými rukávmi ponúka voľnosť pohybu. Toto tričko je ideálne pre beh, bežkovanie, skialpinizmus a ďalšie aeróbne aktivity v chladnom počasí. Merino vlna priedušné elastické antibakteriálna úprava voľnosť pohybu Materiál: 70% Merino vlna, 20% Polypropylen, 10% Recyklovaný polyamid Hmotnosť: 161 g
Priedušnejšie ako polyester, hrejivejšie ako vlna a ľahšie ako iné syntetiky, to všetko sľubuje materiál Dryarn®. Vďaka nemu sú tieto nohavice ideálnou spodnou vrstvou na rýchle a intenzívne tréningy a výšľapy, pretože odvádza vlhkosť, rýchlo schne a udrží optimálnu teplotu tela. Maximálne pružný materiál a bezšvová konštrukcia zaručia že sa stanú druhou kožou ktorú na tele takmer nepocítite. Navyše antibakteriálna úprava odoláva nepríjemnemu zápachu. 4-smerný strečový materiál nezapácha ľahké rýchloschnúce bezšvová konštrukcia reguluje optimálnu telesnú teplotu Dryarn® - Elastan 3 %, Polyamide58 %, Polypropylen 39 % 115g
Perfektná základná vrstva pre rýchle túry: Priedušné pančuchové nohavice Speed Dryarn® pre mužov sú ľahké a rýchloschnúce. Priedušnejšie ako polyester, izolujúcejšie ako vlna a ľahšie ako akékoľvek iné vlákno – to je prísľub Dryarn®. Vďaka tomuto inteligentnému vláknu sú Speed Dryarn® Tights ideálnou prvou vrstvou pre rýchle lyžiarske túry a ďalšie. Aj pri rýchlom a intenzívnom stúpaní zaisťuje tkanina vynikajúci odvod vlhkosti a dokonalú reguláciu teploty. Vďaka vysokému stupňu roztiahnutia a prevažne bezšvovej konštrukcii sa tieto 3/4 pančuchové nohavice môžu pochváliť pohodlným, priliehavým strihom a vynikajúcim komfortom. Antimikrobiálne vlastnosti zabraňujú množeniu baktérií, ktoré spôsobujú zápach a tým zaisťujú, že základná vrstva zostane dlhšie svieža. V kombinácii so zodpovedajúcim tričkom alebo tričkom Speed Dryarn® s dlhým rukávom ste ideálne vybavení na vaše rýchle turistické dobrodružstvá. hmotnosť: 115g materiál: Elastane 3 %, Polyamide 58 %, Polypropylene 39 %
Funkčné tričko s dlhým rukávom pre aktívny pohyb Pánske tričko La Sportiva Tour Long Sleeve je navrhnuté pre maximálny komfort pri pohybe. Vyrobené je z recyklovaného polyesteru s elastanom, vďaka čomu je ľahké, priedušné, rýchloschnúce a príjemne pružné. Strih s plochými švami neobmedzuje pohyb a zabraňuje podráždeniu pokožky. Tričko je doplnené o reflexné prvky pre lepšiu viditeľnosť a úpravu Polygiene®, ktorá účinne bráni množeniu baktérií a vzniku zápachu. Využiješ ho ako základnú vrstvu počas zimných mesiacov alebo ako ľahkú druhú vrstvu v prechodnom období – na jar aj na jeseň. Hlavné výhody pánskeho trička TOUR LONG SLEEVE: Recyklovaný materiál Elastický Priedušný Rýchloschnúci Ploché švy Antibakteriálna úprava Dlhý rukáv Reflexné detaily Materiál: 90% recyklovaný polyester, 10% elastan Strihové špecifiká: Regular Fit Hmotnosť (g): 180 (Veľkosť M)