Máte otázku? +421 902 552 688 (Po–Ne: 8.00–19.00)

Nákrčník Buff POLAR

Značka: Buff
4.7 (270 recenzií)
Kód produktu 4004474 SOLID BLACK
Kategória Nákrčník

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Máte otázky?

Poradí vám horský expert

+421 902 552 688 Po–Ne 8:00–19:00
  • Doprava zdarma od 50 €
  • Doručenie už na druhý deň
  • 98% spokojných zákazníkov
  • 5 000+ produktov ihneď na odoslanie
  • Vernostné zľavy
  • Transparentná cena
  • 30 dní na vrátenie
heureka - overené zákazníkmi

Popis produktu

Buffka, která se dá nosiť na niekoľko spôsobov po celý rok. Priedušný a rýchloschnúci matriál odvádza pot a chráni pred slnkom aj chladom.

  • 4-smerový, priedušný materiál
  • rychloschnúci
  • bez švov
  • s UV ochranou

 

  • Materiál: 95% Polyester, 5% Elastan
  • UPF: 50
  • Rozsah veľkosti: Uni

Recenzie zákazníkov

5
87%
4
8%
3
2%
2
0%
1
4%
25.04.2026
Kvalitný tovar, rýchle doručenie.
15.03.2026
Dobrý obchod Super komunikácia Rýchle riesenie problémov
13.03.2026
Ochota, ústretový pristup, hodnotím skutočne len kladne.
12.03.2026
rýchly, spoľahlivý
11.03.2026
veľmi rýchle dodanie
Podobné produkty
Akcia -20%
Šiltovka La Sportiva Promo Hat Laspo
S
Šiltovka La Sportiva Promo Hat Laspo
Šiltovka La Sportiva PROMO TRUCKER HAT LASPO je praktický a štýlový doplnok na slnečné dni. Hlavné vlastnosti: Materiál: priedušný polyester, príjemný na nosenie. Strih: klasický trucker, pohodlný a univerzálny. Detail: logo značky na prednej strane. Použitie: vhodná na športové aktivity aj každodenné nosenie, ideálne doplniť o slnečné okuliare pri ostrom slnku.
11,52 14,40
Detail
Akcia -30%
Čelenka Dynafit Light Logo Headband
Čelenka Dynafit Light Logo Headband
Ľahká čelenka s logom (Light Logo Headband) Ľahká čelenka vhodná na skialp a každodenné nosenie. Ľahká čelenka s pleteným pásikom v kontrastných farbách a logom DYNAFIT. Vyrobená z mäkkej zmesi akrylovej vlny, poskytuje výbornú izoláciu pri lyžiarskych túrach alebo pri každodennom nosení počas chladných dní. Aktivity: Hodnotenie úrovne od 0 (nevhodné) po 5 (maximálna vhodnosť) Rýchlosť: úroveň 5 Túra: úroveň 5 Voľná aktivita: úroveň 5 Výhody: Odolnosť proti vetru: úroveň 2 Teplo: úroveň 3 Priedušnosť: úroveň 5 Vlastnosti produktu: Odvod vlhkosti Izolácia Pohlavie: unisex Hmotnosť: 40 g Vrstva: spodná vrstva (baselayer) Materiál: 50 % vlna, 50 % polyakryl
22,40 32,00
Detail
Akcia -30%
Šiltovka Mammut Baseball Cap Mammut
S-M
L-XL
Šiltovka Mammut Baseball Cap Mammut
Táto 6 dielna šiltovka v klasickom štýle ponúka pohodlné nosenie a nastaviteľnú veľkosť vďaka sponovému zapínaniu v zadnej časti. Skvelo vás ochráni pred slnečnými lúčmi počas horúcich dní a zároveň poslúži ako štýlový doplnok k vášmu outfitu.
17,50 25,00
Detail
Akcia -30%
Čiapka Dynafit Čiapka Dynafit FOLD-UP BEANIE
UNI58
Čiapka Dynafit Čiapka Dynafit FOLD-UP BEANIE
Táto trendy čiapka s okrajom a kontrastnou 3D nášivkou je nevyhnutnosťou v chladných teplotách – či už v meste, alebo v horách. Vďaka svojej dvojvrstvovej konštrukcii s integrovanou podšívkou vám zaručí výborné odvádzanie vlhkosti. Izolácia Odvádzanie vlhkosti Materiál: 50% Vlna, 50% Polyakryl Hmotnosť: 99 g
25,90 37,00
Detail
Zľavy pre outdoormaniakov na váš email:
* Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami na ochranu osobných údajov