Máte otázku? +421 902 552 688 (Po–Ne: 8.00–19.00)

Nákrčník Buff MERINO MIDWEIGHT

Značka: Buff
4.7 (270 recenzií)
Kód produktu 70618 BLACK
Kategória Nákrčník

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Máte otázky?

Poradí vám horský expert

+421 902 552 688 Po–Ne 8:00–19:00
  • Doprava zdarma od 50 €
  • Doručenie už na druhý deň
  • 98% spokojných zákazníkov
  • 5 000+ produktov ihneď na odoslanie
  • Vernostné zľavy
  • Transparentná cena
  • 30 dní na vrátenie
heureka - overené zákazníkmi

Popis produktu

Chráňte si krk pred mrazivým počasím s merinovým nákrčníkom od značky Buff. Tento multifunkčný kúsok môžete nosiť nielen ako nákrčník, ale aj ako čiapku, čelenku alebo ochranu tváre. Vďaka svojim variabilným možnostiam je ideálny na rôzne športové aktivity, či už sa chystáte na lyžovanie, turistiku alebo bežné nosenie v chladnejšom počasí. Merinová vlna poskytuje výnimočný komfort, teplo a zároveň odvádza vlhkosť, čo z neho robí spoľahlivý doplnok pre zimné dobrodružstvá.

  • gramáž merina 250
  • prírodný materiál
  • hrejivý
  • priedušný
  • odolný voči pachu
  • bezšvová technológia

Recenzie zákazníkov

5
87%
4
8%
3
2%
2
0%
1
4%
25.04.2026
Kvalitný tovar, rýchle doručenie.
15.03.2026
Dobrý obchod Super komunikácia Rýchle riesenie problémov
13.03.2026
Ochota, ústretový pristup, hodnotím skutočne len kladne.
12.03.2026
rýchly, spoľahlivý
11.03.2026
veľmi rýchle dodanie
Podobné produkty
Akcia -30%
Čiapka Dynafit Čiapka Dynafit FOLD-UP BEANIE
UNI58
Čiapka Dynafit Čiapka Dynafit FOLD-UP BEANIE
Čiapka Fold-up Beanie je dokonalým spojením štýlu a funkčnosti, navrhnutá na to, aby poskytovala teplo a pohodlie v chladných podmienkach, či už pri horolezectve, lyžovaní alebo pri každodennom nosení. Farebné 3D logo jej dodáva moderný a dynamický vzhľad. Čiapka je vyrobená z kvalitných materiálov s dvojitou konštrukciou, ktorá ponúka optimálnu tepelnú izoláciu. Integrovaná podšívka zabezpečuje vynikajúcu reguláciu vlhkosti, čím udržuje vašu hlavu suchú a v pohodlí aj počas náročných aktivít.
25,90 37,00
Detail
Akcia -30%
Čiapka Dynafit Light Logo Beanie
Čiapka Dynafit Light Logo Beanie
Ľahká čiapka s logom (Light Logo Beanie) Ľahká zateplená čiapka vhodná na skialp a každodenné nosenie. Ľahká, ležérna čiapka s pleteným pásikom v kontrastných farbách a logom DYNAFIT. Vyrobená z mäkkej zmesi akrylovej vlny, poskytuje výbornú izoláciu pri lyžiarskych túrach alebo pri každodennom nosení počas chladných dní. Aktivity: Hodnotenie úrovne od 0 (nevhodné) po 5 (maximálna vhodnosť) Rýchlosť: úroveň 5 Túra: úroveň 5 Voľná aktivita: úroveň 5 Výhody: Odolnosť proti vetru: úroveň 2 Teplo: úroveň 3 Priedušnosť: úroveň 5 Vlastnosti produktu: Odvod vlhkosti Izolácia Pohlavie: unisex Hmotnosť: 60 g Vrstva: spodná vrstva (baselayer) Materiál: 50 % vlna, 50 % polyakryl
25,90 37,00
Detail
Akcia -30%
Čelenka Dynafit Light Logo Headband
Čelenka Dynafit Light Logo Headband
Ľahká čelenka s logom (Light Logo Headband) Ľahká čelenka vhodná na skialp a každodenné nosenie. Ľahká čelenka s pleteným pásikom v kontrastných farbách a logom DYNAFIT. Vyrobená z mäkkej zmesi akrylovej vlny, poskytuje výbornú izoláciu pri lyžiarskych túrach alebo pri každodennom nosení počas chladných dní. Aktivity: Hodnotenie úrovne od 0 (nevhodné) po 5 (maximálna vhodnosť) Rýchlosť: úroveň 5 Túra: úroveň 5 Voľná aktivita: úroveň 5 Výhody: Odolnosť proti vetru: úroveň 2 Teplo: úroveň 3 Priedušnosť: úroveň 5 Vlastnosti produktu: Odvod vlhkosti Izolácia Pohlavie: unisex Hmotnosť: 40 g Vrstva: spodná vrstva (baselayer) Materiál: 50 % vlna, 50 % polyakryl
22,40 32,00
Detail
Akcia -30%
Čelenka Mammut Peaks Headband
Čelenka Mammut Peaks Headband
Čelenka je vyrobená z kombinácie merino vlny a polyesteru, vďaka čomu poskytuje výbornú tepelnú izoláciu aj vysokú priedušnosť. Jednoduchý, nadčasový dizajn s logom značky skvelo doplní každý outfit.
17,43 24,90
Detail
Zľavy pre outdoormaniakov na váš email:
* Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami na ochranu osobných údajov