Máte otázku? +421 902 552 688 (Po–Ne: 8.00–19.00)

Rukavice Leki Montera Prime

Značka: Leki
4.7 (270 recenzií)
Kód produktu
Kategória prstové zateplené
Aktivita lyžovanie/freeride
107,00 € -7%
115,00
Zvolená kombinácia je nedostupná. Upravte prosím parametre.
Produkt je nedostupný.
Zvolená kombinácia je nedostupná. Upravte prosím parametre.
Produkt je nedostupný.
Získaj späť 2,14 € (s registráciou)
VeľkosťTabuľka veľkostí
skladom skladom (osobný odber dnes, doručenie už tento štvrtok, 07.05) (osobný odber dnes, doručenie už tento štvrtok, 07.05)

Máte otázky?

Poradí vám horský expert

+421 902 552 688 Po–Ne 8:00–19:00
  • Doprava zdarma od 50 €
  • Doručenie už na druhý deň
  • 98% spokojných zákazníkov
  • 5 000+ produktov ihneď na odoslanie
  • Vernostné zľavy
  • Transparentná cena
  • 30 dní na vrátenie
heureka - overené zákazníkmi

Popis produktu

Lyžiarske rukavice Leki Montera Prime Black/Dark Brown

Rukavice Leki Montera Prime sú určené pre náročných lyžiarov, ktorí vyžadujú špičkovú kontrolu, spoľahlivé zateplenie a vysokú funkčnosť v každej situácii. Luxusné spracovanie z kvalitnej kozej kože zabezpečuje dlhú životnosť, výborné prispôsobenie ruke a presné ovládanie aj v náročných podmienkach.

O tepelný komfort sa stará izolácia PrimaLoft® Gold v kombinácii s jemnou podšívkou Micro Bemberg, vďaka čomu ruky zostanú v teple aj počas celodenného lyžovania. Technológia Genuine Grip spolu so silikónovými prvkami na dlani zaručuje pevný a istý úchop palíc či snowboardu. Praktická funkcia mf touch umožňuje používať dotykové zariadenia bez nutnosti vyzliekania rukavíc.

Pohodlie pri nosení podporuje strih Comfort Fit, ktorý sa prirodzene prispôsobí ruke. Samozrejmosťou sú aj praktické detaily ako Cuff Pull pre jednoduché obliekanie a Nose Wiper na utretie okuliarov alebo tváre.

Hlavné vlastnosti:

  • Prémiové celokožené rukavice z kozej kože pre vysokú odolnosť a presné ovládanie
  • Izolácia PrimaLoft® Gold a podšívka Micro Bemberg pre výbornú tepelnú pohodu
  • Genuine Grip technológia a silikónové zosilnenia pre bezpečný úchop
  • Funkcie mf touch a Nose Wiper pre maximálnu praktickosť
  • Comfort Fit strih a systém Allround vhodný na univerzálne použitie

Recenzie zákazníkov

5
87%
4
8%
3
2%
2
0%
1
4%
25.04.2026
Kvalitný tovar, rýchle doručenie.
15.03.2026
Dobrý obchod Super komunikácia Rýchle riesenie problémov
13.03.2026
Ochota, ústretový pristup, hodnotím skutočne len kladne.
12.03.2026
rýchly, spoľahlivý
11.03.2026
veľmi rýchle dodanie
Podobné produkty
Akcia -20%
Rukavice La Sportiva Alpine Guide Leather Gloves
XL
Rukavice La Sportiva Alpine Guide Leather Gloves
La Sportiva Alpine Guide Leather Gloves – unisex Rukavice Alpine Guide Leather Gloves kombinujú extrémnu odolnosť a výborný cit v rukách, vďaka čomu sú ideálne pre technické zimné lezenie, alpinizmus, lyžovanie aj turistiku. Ponúkajú vysokú úroveň komfortu a ochrany. Hlavné vlastnosti: Vetru a vodeodolný softshell na chrbte rukavíc, zosilnený materiálom SuperFabric® pre odolnosť proti prepichnutiu, prerezaniu a oderu. Dlane a prsty z kozej kože so silikónovým poťahom pre dokonalý grip. Hrejivý vnútorný fleece s prímesou vlny – antibakteriálny, zvyšuje pohodlie aj pri vlhkosti a viacdňovom nosení. Ergonomický strih minimalizuje obmedzenie pohybu a zachováva cit v rukách. Sťahovacie lemy rukavíc. Pútka na zápästia proti strate. Optimálna termoregulácia aj pri navlhnutí. Tieto rukavice sú stavané pre náročné zimné podmienky, kde je potrebná kombinácia tepla, ochrany a precízneho ovládania vybavenia.
111,92 139,90
Detail
Akcia -30%
Rukavice Dynafit UPCYCLED THERMAL GLOVES
M
L
Rukavice Dynafit UPCYCLED THERMAL GLOVES
Tieto univerzálne rukavice sú ekologickou odpoveďou na zvyšky látok, ktoré zostávajú po výrobe oblečenia. Namiesto toho, aby skončili v koši, sú vyrobené na vysokovýkonné rukavice, čím získavajú druhý život. Materiál Polartec Power Stretch dobre prilieha k rukám, udržiava vás v teple a rýchlo a spoľahlivo odvádza vlhkosť. Silikónový grip na dlani poskytuje pevný úchop. Izolácia Odvádzanie vlhkosti Uchopová zóna Strečový materiál Hmotnosť: 50 g
28,00 40,00
Detail
Akcia -30%
Rukavice Dynafit MERCURY DST GLOVES
XL
Rukavice Dynafit MERCURY DST GLOVES
Ľahko izolované vetruvzdorné ski touringové rukavice zo strečovej nylonovej tkaniny a izolácie PRIMALOFT®, s prekrytím prstovej časti pre prípad núdze. Odolné voči vetru Vodoodpudivé Izolácia primaloft Nastaviteľná manžeta Zóna gripu Materiál: DURASTRETCH Hmotnosť: 110 g
66,50 95,00
Detail
Akcia -30%
Rukavice Mammut Fleece Pro Glove
6
7
9
10
+1
Rukavice Mammut Fleece Pro Glove
Fleecové rukavice od firmy Mammut spoľahlivo zahrejú. Sú z veľmi kvalitného Pontetorto® Tecnostretch® materiálu, ktorý je pružný a veľmi komfortný na nosenie. Medzi palcom a ukazovákom sú zosilnené syntetickou kožou, ktorá chráni proti oderu, keď používate trekové palice. ľahké a hrejivé kvalitný fleece rýchlo schnú môžete ich použiť ako vnútorné rukavice pod prevliekacie dajú sa zopnúť k sebe kompatibilné s displejom Materiál: Pontetorto® Tecnostretch®: 93% Polyester, 7% Elastan Rozsah veľkostí: 5-12 Hmotnosť (g): 43
od 30,03 42,90
Detail
Zľavy pre outdoormaniakov na váš email:
* Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami na ochranu osobných údajov