Máte otázku? +421 902 552 688 (Po–Ne: 8.00–19.00)

Rukavice La Sportiva Ski Touring Gloves

Značka: La Sportiva
4.7 (268 recenzií)
Kód produktu 4012235 Storm Blue/Red
Kategória prstové zateplené
Aktivita skialp/turistika
87,92 € -20%
109,90
Zvolená kombinácia je nedostupná. Upravte prosím parametre.
Produkt je nedostupný.
Zvolená kombinácia je nedostupná. Upravte prosím parametre.
Produkt je nedostupný.
Získaj späť 1,74 € (s registráciou)
VeľkosťTabuľka veľkostí
skladom skladom (osobný odber zajtra, doručenie už v pondelok, 06.04) (osobný odber zajtra, doručenie už v pondelok, 06.04)

Máte otázky?

Poradí vám horský expert

+421 902 552 688 Po–Ne 8:00–19:00
  • Doprava zdarma od 50 €
  • Doručenie už na druhý deň
  • 98% spokojných zákazníkov
  • 5 000+ produktov ihneď na odoslanie
  • Vernostné zľavy
  • Transparentná cena
heureka - overené zákazníkmi

Popis produktu

Športové prstové rukavice SKI TOURING GLOVES od firmy La Sportiva poskytujú optimálnu kombináciu izolácie a priedušnosti, čo z nich robí ideálnu voľbu pre skialpinistov a nadšencov outdoorových aktivít v zimných podmienkach. Sú vybavené syntetickou izoláciou Primaloft Gold, ktorá spoľahlivo hreje aj pri navlhnutí, čím zabezpečuje maximálny tepelný komfort. Pre lepšiu odolnosť a istý úchop je dlaň rukavíc vyrobená z kvalitnej kozej kože. Manžeta na zápästie so suchým zipsom umožňuje jednoduché obliekanie.

  • priedušné
  • syntetická izolácia
  • dlaň z odolnej kože
  • predpruženie na zápästie
  • manžeta so suchým zipsom
  • dobrý úchop
  • Hmotnosť: 142 g

Recenzie zákazníkov

5
87%
4
7%
3
2%
2
0%
1
4%
15.03.2026
Dobrý obchod Super komunikácia Rýchle riesenie problémov
13.03.2026
Ochota, ústretový pristup, hodnotím skutočne len kladne.
12.03.2026
rýchly, spoľahlivý
11.03.2026
veľmi rýchle dodanie
09.03.2026
Rýchla komunikácia a dodanie
Podobné produkty
Akcia -20%
Rukavice La Sportiva Trail Gloves Men
XL
Rukavice La Sportiva Trail Gloves Men
Pánske bežecké rukavice La Sportiva Pánske rukavice z bežeckej kolekcie La Sportiva poskytujú spoľahlivú ochranu pred chladom. Vrchná časť rukavice sa dá schovať do integrovaného vrecka na chrbte ruky pre jednoduché uloženie a ochranu. Rukavice sú kompatibilné s dotykovým displejom a majú vrecko na kľúče.
39,92 49,90
Detail
Akcia -30%
rukavice dynafit DNA 2 GLOVES
XL
rukavice dynafit DNA 2 GLOVES
Rukavice DNA sú vďaka svojej ľahkosti ideálnou voľbou pre ski touringové dobrodružstvá. Stretch fleece je extrémne príjemný na nosenie a úchopové zóny na dlani umožňujú jednoduchú manipuláciu a prenos sily pri výstupe. strečový materiál Úchopová zóna Materiál: 55% Polyester, 45% Polyurethan Hmotnosť: 53 g
38,50 55,00
Detail
Akcia -30%
Rukavice Dynafit MERCURY DST GLOVES
XL
Rukavice Dynafit MERCURY DST GLOVES
Ľahko izolované vetruvzdorné ski touringové rukavice zo strečovej nylonovej tkaniny a izolácie PRIMALOFT®, s prekrytím prstovej časti pre prípad núdze. Odolné voči vetru Vodoodpudivé Izolácia primaloft Nastaviteľná manžeta Zóna gripu Materiál: DURASTRETCH Hmotnosť: 110 g
66,50 95,00
Detail
Akcia -30%
Rukavice Dynafit RADICAL 2 SOFTSHELL GLOVES
L
M
S
Rukavice Dynafit RADICAL 2 SOFTSHELL GLOVES
Vetruvzdorné, vodoodpudivé a teplé: Rukavice Radical Softshell sú nevyhnutným doplnkom na výstup a na každú skialpovú túru. Tieto strečové softshellové rukavice spoľahlivo chránia vaše ruky pred chladom a mäkká mikroflísová podšívka zaručuje dobrý komfort. Vďaka presnému strihu a silikónovému potlaču na dlaniach vám palice dobre držia v ruke a poskytujú perfektný grip. Rukavice je možné nastaviť na zápästí, takže si ich môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb. Rukavice sú tiež kompatibilné s dotykovými obrazovkami. strečový materiál Úchopová zóna Vetruvzdorné Izolácia Nastaviteľný lem rukáva Vodoodpudivé Hmotnosť: 64 g
45,50 65,00
Detail
Zľavy pre outdoormaniakov na váš email:
* Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami na ochranu osobných údajov