Máte otázku? +421 902 552 688 (Po–Ne: 8.00–19.00)

Mikina Millet LOKKA JKT III Men

Značka: Millet
4.7 (261 recenzií)
Materiál Syntetika
Aktivita Voľný čas / Lezenie / Skialpinizmus / Turistika
Kapucňa Bez kapucne
75,20 € -20%
94,00
Zvolená kombinácia je nedostupná. Upravte prosím parametre.
Produkt je nedostupný.
Zvolená kombinácia je nedostupná. Upravte prosím parametre.
Produkt je nedostupný.
Zvolená kombinácia je nedostupná. Upravte prosím parametre.
Produkt je nedostupný.
Získaj späť 1,50 € (s registráciou)
VeľkosťTabuľka veľkostí
skladom na ext. sklade skladom (osobný odber dnes, doručenie už v pondelok, 09.03) (doručenie už vo štvrtok, 26.03) (osobný odber dnes, doručenie už v pondelok, 09.03)

Máte otázky?

Poradí vám horský expert

+421 902 552 688 Po–Ne 8:00–19:00
  • Doprava zdarma od 50 €
  • Doručenie už na druhý deň
  • 98% spokojných zákazníkov
  • 5 000+ produktov ihneď na odoslanie
  • Vernostné zľavy
  • Transparentná cena
heureka - overené zákazníkmi

Popis produktu

Táto termoregulačná mikina je ideálna na letné horské aktivity. Optimalizuje savosť pri zvýšenej aktivite vďaka 3D štruktúre vnútorného úpletu a zahreje, keď je treba. Dostatok zipsových vreciek uchová všetko potrebné. Elastická manžeta pri rukávoch a spodnom leme zafixuje mikinu na správnom mieste.

Mikinu Lokka III sa hodí pod horské slnko rovnako ako do mestských ulíc.

  • priedušná
  • hrejivá
  • skvelý odvod vlhkosti
  • raglánové rukávy
  • vysoký golier
  • 3D štruktúra na vnútornej strane
  • 1 hrudné zipsové vrecko
  • 2 zipsové vrecká
  • elastické manžety
  • Materiál: 100% Polyester
  • Hmotnosť: 355 g

Recenzie zákazníkov

5
87%
4
8%
3
2%
2
0%
1
4%
05.03.2026
veľmi dobrá komunikácia.
27.02.2026
Slusny vyber znaciek a produktiv, Ceny zodpovedaju kvalite...
26.02.2026
Super prístup, ďakujem pekne.
26.02.2026
Cena a rýchlosť. Odporúčam
31.01.2026
Kvalita tovaru Výhodné ceny Rýchlosť vybavenia objednávky
Podobné produkty
Akcia -30% Nové
Mikina Mammut Innominata Light Jacket men
L
Mikina Mammut Innominata Light Jacket men
Fleecová mikina Mammut Innominata Light ML Jacket Men je univerzálny kúsok, ktorý sa oplatí mať vždy poruke. Zahreje na tele aj na duši Táto pohodlná a ľahká mikina je ideálna na celoročné využitie. Skvele poslúži počas chladnejších letných večerov alebo ako druhá vrstva pod nepremokavú bundu. Vyrobená je z recyklovaného polyesteru – takže vás nezahreje len jej materiál, ale aj dobrý pocit z udržateľnosti. Hlavné prednosti mikiny Innominata Light ML Jacket Men: Mimoriadne jemný a príjemný materiál Pri farbení sa použilo o 90 % menej chemikálií než obvykle Ochrana brady Dve bočné vrecká na zips Elastický spodný lem a manžety rukávov Materiál: 100% polyester Rozopínanie: Celorozopínacie Kapucňa: Bez kapucne Strihové špecifiká: Regular Fit Hmotnosť (g): 338 (Veľkosť M)
70,00 100,00
Detail
Akcia -30% Nové
Mikina Mammut Taiss Light Jacket men
M
Mikina Mammut Taiss Light Jacket men
Pánska mikina Mammut Taiss Light ML Jacket Men je navrhnutá pre aktívnych športovcov a outdoorových nadšencov, ktorí vyžadujú funkčnosť, odolnosť a pohodlie v jednom. Či už sa chystáte na horskú túru, skialp alebo lezenie, táto technická stredná vrstva vás nesklame. Ľahká, odolná a pripravená do akcie Technický fleece, z ktorého je mikina vyrobená, ponúka optimálnu rovnováhu medzi hrejivosťou, priedušnosťou a rýchlym schnutím. Je pružný a neobmedzuje v pohybe ani pri náročných výkonoch. Vďaka plochým švom nehrozí nepríjemné odieranie pri nosení s batohom či pod bundou. V podpazuší sa nachádzajú ventilačné kliny pre lepšiu cirkuláciu vzduchu, zatiaľ čo otvory na palce udržia rukávy na mieste a ochránia zápästia pred chladom. Nepremokavý zips na hrudnom vrecku chráni vaše drobnosti pred vlhkosťou – ideálne pre kľúče, kartu alebo telefón. Hlavné prednosti mikiny Taiss Light ML Jacket Men: Technický fleece s výbornou odolnosťou a priedušnosťou Rýchloschnúci a elastický materiál pre maximálnu voľnosť pohybu 1 náprsné vrecko s vodeodolným zipsom Ploché švy pre vyšší komfort pri vrstvení Priedušné kliny v podpazuší na lepšiu ventiláciu Otvor na palec pre lepšiu fixáciu rukávov a tepelný komfort Vhodná ako stredná vrstva pod nepremokavú bundu Celoročné využitie – od turistiky po technické lezenie Materiál: Polyamid Rozopínanie: Celorozopínacie Kapucňa: Bez kapucne Strihové špecifiká: Athletic Fit Hmotnosť (g): 304
105,00 150,00
Detail
Akcia -20% Nové
Mikina La Sportiva Aequilibrium Thermal Hoody men
XL
M
L
XXL
Mikina La Sportiva Aequilibrium Thermal Hoody men
Pánska mikina AEQUILIBRIUM THERMAL HOODY od firmy La Sportiva je vyrobená z materiálu Polartec® Power Grid™, ktorý je izolačný, priedušný a elastický. Meshové panely v podpazuší ešte viac zvyšujú odvod vlhkosti od tela. Technológia Polartec® Fresh Face zabezpečuje dlhšiu sviežosť mikiny. Zosilnené ramená oceníte najmä pri použití s batohom. Ergonomicky tvarovaná elastická kapucňa je ideálna aj pod prilbu. Rukávy s otvormi na palce ponúkajú extra komfort. Dve zipsové vrecká sú ľahko prístupné aj pri zapnutom bedrovom páse batohu alebo pri nosení lezeckého sedáka. Mikina je ideálnou voľbou na skialpy, horolezectvo, turistiku a ďalšie outdoorové aktivity. izolačná priedušná zosilnené ramená dámsky športový strih antibakteriálna úprava meshové panely v podpazuší priliehavá kapucňa 2 zipsové vrecká otvory na palce Materiál: Polartec® Power Grid™ Hmotnosť: 318 g
139,92 174,90
Detail
Akcia -20%
Mikina La Sportiva Logo Hoody
XL
L
M
Mikina La Sportiva Logo Hoody
Pánska bavlnená mikina s kapucňou od La Sportiva je univerzálny kúsok, ktorý využijete takmer kdekoľvek. Vďaka svojmu pohodlnému strihu a mäkkému bavlnenému materiálu vám poskytne maximálny komfort počas celého dňa, či už ju nosíte na voľnočasové aktivity, cestovanie alebo len na bežné nosenie. Kapucňa dodáva mikine štýl a praktickosť. integrovaná kapucňa so sťahovaním klokanie vrecko veľmi komfortná Materiál: 100% Bavlna Hmotnosť: 315 g
42,40 53,00
Detail
Prihláste sa pre odber newslettra a neujdú vám viac žiadne zľavy ani novinky:
* Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami na ochranu osobných údajov

Prihlásenie

Email:
Heslo:

Zabudli ste heslo? | Nová registrácia = 100 bodov