Máte otázku? +421 902 552 688 (Po–Ne: 8.00–19.00)

Mikina Direct Alpine CIMA

Značka: Direct Alpine
4.7 (270 recenzií)
Kód produktu 4020730 navy/anthracite
Materiál Syntetika
Aktivita Lezenie / Skialpinizmus / Turistika
Kapucňa Bez kapucne
87,92 € -20%
109,90
Zvolená kombinácia je nedostupná. Upravte prosím parametre.
Produkt je nedostupný.
Získaj späť 1,74 € (s registráciou)
VeľkosťTabuľka veľkostí
skladom (osobný odber dnes, doručenie zajtra)

Máte otázky?

Poradí vám horský expert

+421 902 552 688 Po–Ne 8:00–19:00
  • Doprava zdarma od 50 €
  • Doručenie už na druhý deň
  • 98% spokojných zákazníkov
  • 5 000+ produktov ihneď na odoslanie
  • Vernostné zľavy
  • Transparentná cena
  • 30 dní na vrátenie
heureka - overené zákazníkmi

Popis produktu

Pánska mikina z top série Cima od Direct Alpine vyniká anatomicky prepracovaným strihom, ktorý vďaka pružnému Spandexu perfektne kopíruje pohyby tela. Funkčný fleece, vyrobený z recyklovaného materiálu, efektívne odvádza vlhkosť a rýchlo schne, čo zaisťuje komfort aj pri intenzívnych aktivitách. Golier je navrhnutý s mäkkým zakončením, aby nedráždil pokožku počas nosenia.

Táto mikina je ideálna na lezenie viacdĺžkových ciest, ľadolezenie, turistiku a alpinizmus.

  • prepracovaný strih
  • recyklovaný funkčný materiál
  • pružná
  • rýchloschnúca
  • 2 zipsové vrecká
  • logo na hrudi a paži
  • Materiál: 94% recykl. polyester, 6% Spandex
  • Hmotnosť: 302 g

Recenzie zákazníkov

5
87%
4
8%
3
2%
2
0%
1
4%
25.04.2026
Kvalitný tovar, rýchle doručenie.
15.03.2026
Dobrý obchod Super komunikácia Rýchle riesenie problémov
13.03.2026
Ochota, ústretový pristup, hodnotím skutočne len kladne.
12.03.2026
rýchly, spoľahlivý
11.03.2026
veľmi rýchle dodanie
Podobné produkty
Akcia -15%
Mikina La Sportiva Promo Fleece
M
L
Mikina La Sportiva Promo Fleece
Pánska fleecka z Promo kolekcie od La Sportivy. Funkčný materiál a komfortný strih s celozipsom. Ideálna mikina na všetky druhy športových a outdoorových aktivít počas celého roka. strečový materiál rýchloschnúca 2 vrecká na zips Rozopínanie: Celorozopínacie Kapucňa: Bez kapucne Regular Fit Materiál: 100% Polyester
67,15 79,00
Detail
Akcia -15% Nové
Mikina Mammut Taiss ML Half Zip Pull Men
M
L
XL
XXL
Mikina Mammut Taiss ML Half Zip Pull Men
Pánsky fleecový pulóver Mammut Taiss ML Half Zip Pull je stvorený pre všetkých, ktorí hľadajú maximálne pohodlie bez kompromisov. Či už sa nachádzate na turistike vo Vysokých Tatrách alebo prechádzate mestskými ulicami, tento pulóver vás nesklame.
81,52 95,90
Detail
Akcia -15% Nové
Mikina La Sportiva Chill Thermal Hoody Men
L
XL
XXL
Mikina La Sportiva Chill Thermal Hoody Men
Hľadáte mikinu, ktorá vás nesklame ani v náročných podmienkach? Pánska mikina CHILL THERMAL HOODY od La Sportiva je presne to, čo potrebujete. S jej funkčným materiálom a dokonalým strihom si užijete maximálne pohodlie pri každej outdoorovej aktivite.
110,42 129,90
Detail
Mikina Dynafit Ridge Thermal Hoody Men
XL
Mikina Dynafit Ridge Thermal Hoody Men
Dynafit Multisport Insulation Vest Men Ľahká pánska vesta navrhnutá pre široké spektrum športových aktivít v chladnejšom počasí. Kombinuje výborné izolačné vlastnosti, priedušnosť a voľnosť pohybu, vďaka čomu je ideálna ako zatepľovacia vrstva počas skialpinistických výstupov, horského behu či turistických výprav. Funkčná izolácia a ochrana pred chladom Predná časť vesty je vyplnená ľahkou syntetickou izoláciou, ktorá efektívne udržiava teplo aj pri zvýšenej vlhkosti. Zadný panel z priedušného strečového materiálu zaručuje optimálnu ventiláciu a voľnosť pri pohybe. Materiál zároveň rýchlo schne a vďaka povrchovej úprave odpudzuje vietor aj slabé zrážky. Praktické detaily pre športové využitie Ergonomický strih, elastické lemy a predĺžený zadný diel prispievajú k dokonalému prispôsobeniu telu pri aktívnom pohybe. Dve bočné vrecká na zips ponúkajú priestor na drobnosti alebo zahriatie rúk. Univerzálne využitie Vesta je vhodná ako samostatná vrstva počas miernych dní alebo ako stredná izolačná vrstva pod bundu pri nižších teplotách. Je ideálnou voľbou pre skialpinizmus, beh, cyklistiku, turistiku aj každodenné športové aktivity. Aktivity: Hodnotenie úrovne od 0 (nevhodné) po 5 (maximálna vhodnosť) Speed: úroveň 3 Tour: úroveň 5 Free: úroveň 4 Athletic Mountaineering: úroveň 2 Vlastnosti: Vetruvzdorná: úroveň 2 Teplá: úroveň 4 Priedušná: úroveň 4 Funkcie: Vetruvzdorná Priedušná 4-smerná pružnosť Dve vnútorné sieťované vrecká Zipsové predné vrecká Priliehavá kapucňa Elastický spodný lem a manžety Materiál: WOVEN FLEECE ECO SILVER R55 190 BS (93 % polyester, z toho 55 % recyklovaný; 7 % elastan) Hmotnosť (g): 370 Vrstva: Midlayer Strih: Relaxed Fit
140,00
Detail
Zľavy pre outdoormaniakov na váš email:
* Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami na ochranu osobných údajov