Máte otázku? +421 902 552 688 (Po–Ne: 8.00–19.00)

Čiapka The North Face SKI TUKE

4.7 (257 recenzií)
Pohlavie Unisex
Kategória čiapka
17,34 € -40%
28,90
Zvolená kombinácia je nedostupná. Upravte prosím parametre.
Produkt je nedostupný.
Získaj späť 0,34 € (s registráciou)
skladom (osobný odber dnes, doručenie už tento piatok, 20.02)

Máte otázky?

Poradí vám horský expert

+421 902 552 688 Po–Ne 8:00–19:00
  • Doprava zdarma od 50 €
  • Doručenie už na druhý deň
  • 98% spokojných zákazníkov
  • 5 000+ produktov ihneď na odoslanie
  • Vernostné zľavy
  • Transparentná cena
heureka - overené zákazníkmi

Popis produktu

Lyžiarska čiapka značky The North Face je navrhnutá s hlbokým strihom, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu pred chladom. Štýlový brmbolec a veľké logo dodávajú čiapke moderný vzhľad, ktorý je ideálny pre outdoorové aktivity i každodenné nosenie.

Recenzie zákazníkov

5
87%
4
8%
3
2%
2
0%
1
4%
31.01.2026
Kvalita tovaru Výhodné ceny Rýchlosť vybavenia objednávky
19.01.2026
Obchod prebehol na 1
30.12.2025
Rýchle dodanie spokojnosť
27.12.2025
Velmi rychle dodanie tovaru Velky vyber
30.11.2025
Skvelá komunikácia, rýchle dodanie
Podobné produkty
Akcia -30%
Nákrčník Dynafit LOGO NECK GAITER
UNI
Nákrčník Dynafit LOGO NECK GAITER
Nákrčník s logom Dynafit je vyrobený z materiálu REPREVE®, ktorý pochádza z recyklovaných plastových fliaš. Je bezešvý, jemný na dotyk a výborne odvádza vlhkosť. Materiál je pružný, čo umožňuje rôzne spôsoby nosenia (okolo krku, ako čelenka, ochrana pred slnkom alebo na stiahnutie vlasov).
18,90 27,00
Detail
Akcia -20%
Šiltovka Arcteryx Gamma 5 Panel Cap
S-M
Šiltovka Arcteryx Gamma 5 Panel Cap
Šiltovka Gamma 5 Panel Cap od kanadskej značky Arc'teryx je navrhnutá špeciálne pre lezcov. Je vyrobená z ľahkého, priedušného a strečového materiálu, ktorý poskytuje maximálny komfort pri nosení. Špeciálna konštrukcia z piatich panelov dokonale sedí na hlave a vďaka nastaviteľnej pracke si jednoducho upravíte obvod podľa potreby. Skvelá voľba na lezenie aj bežné nosenie. Materiál: 48% nylon, 14% elastan; 100% polyester
40,00 50,00
Detail
Akcia -30% Nové
Šiltovka Dynafit Tech Trucker Cap
Šiltovka Dynafit Tech Trucker Cap
Čiapka Tech Trucker Cap Klasická kšiltovka s plochým kšiltem vhodná na všetky horské dobrodružstvá. Aktivity: Hodnotenie úrovne od 0 (nevhodné) po 5 (maximálna vhodnosť) Preteky: úroveň 0 Rýchlosť: úroveň 4 Túra: úroveň 5 Voľná aktivita: úroveň 5 Trailový beh: úroveň 4 Atletické horolezectvo: úroveň 5 Výhody: Vodoodpudivosť: úroveň 1 Odolnosť proti vetru: úroveň 2 Teplo: úroveň 1 Priedušnosť: úroveň 4 Vlastnosti produktu: Vodoodpudivá tkanina Aktívna ventilácia vzduchu (Active Airflow Ventilation) Priedušná Pohlavie: unisex Hmotnosť: 65 g Hlavný materiál: DYNANYLON ACTIVE 4-WAY PFAS FREE DWR 123 BS (84 % polyamid, 16 % elastan)
25,90 37,00
Detail
Akcia -20% Nové
Čiapka La Sportiva Boulder Beanie
S
Čiapka La Sportiva Boulder Beanie
Čiapka La Sportiva BOULDER BEANIE je všestranná čiapka, ktorá zahreje pri lezení aj v meste. Hlavné vlastnosti: Materiál: merino vlna – mäkká, hrejivá aj pri navlhnutí, prirodzene antibakteriálna. Strih: jednoduchý, s širokým lemom, ktorý dobre sedí a dopĺňa outfit. Detail: malé logo na leme pre nenápadný štýl. Použitie: ideálna na lezenie, bouldering, výlety a každodenné nosenie.
33,59 41,99
Detail
Prihláste sa pre odber newslettra a neujdú vám viac žiadne zľavy ani novinky:
* Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami na ochranu osobných údajov

Prihlásenie

Email:
Heslo:

Zabudli ste heslo? | Nová registrácia = 100 bodov