Ultraľahký šilt Aenergy TR Visor od značky Mammut je ideálnym doplnkom na slnečné dni a náročné aktivity. Je vyrobený z rýchloschnúceho materiálu, ktorý efektívne odvádza pot a potláča zápach. Reflexné prvky zvyšujú viditeľnosť pri slabom osvetlení a elastická konštrukcia zabezpečuje pohodlné nosenie. Vďaka flexibilnému šiltu je vhodný na trailový beh, turistiku aj iné outdoorové aktivity.
Čiapka ZEPHIR BEANIE od firmy La Sportiva je ideálnym spoločníkom pre chladné dni. Je vyrobená z hrejivého a priedušného materiálu. Táto čiapka zabezpečuje optimálne teplo pri zachovaní pohodlia. Jednoduchý vzhľad s pruhmi a logom značky dokonale doplní každý športový outfit, pričom sa hodí na rôzne príležitosti. Čiapka ZEPHIR BEANIE je vhodná na turistiku, skialpinizmus a iné outdoorové aktivity, ako aj na každodenné nosenie. izolačná priedušná mäkký materiál dizajn s pruhmi logo značky
Šiltovka Sun Peak Cap od značky Mammut je vyrobená z ľahkého, elastického a priedušného materiálu. Predtvarovaný šilt sa perfektne prispôsobí. Veľkosť si jednoducho upravíte. UPF 50+ zabezpečuje ochranu pred škodlivým ultrafialovým žiarením. Je ideálna na turistiku, cestovanie a každodenné nosenie.
Šiltovka Gamma 5 Panel Cap od kanadskej značky Arc'teryx je navrhnutá špeciálne pre lezcov. Je vyrobená z ľahkého, priedušného a strečového materiálu, ktorý poskytuje maximálny komfort pri nosení. Špeciálna konštrukcia z piatich panelov dokonale sedí na hlave a vďaka nastaviteľnej pracke si jednoducho upravíte obvod podľa potreby. Skvelá voľba na lezenie aj bežné nosenie. Materiál: 48% nylon, 14% elastan; 100% polyester