Máte otázku? +421 902 552 688 (Po–Ne: 8.00–19.00)

Čelenka Arcteryx Rho Headband

Značka: Arcteryx
4.7 (270 recenzií)
Kód produktu 4013315 Black
Kategória Čelenka

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Máte otázky?

Poradí vám horský expert

+421 902 552 688 Po–Ne 8:00–19:00
  • Doprava zdarma od 50 €
  • Doručenie už na druhý deň
  • 98% spokojných zákazníkov
  • 5 000+ produktov ihneď na odoslanie
  • Vernostné zľavy
  • Transparentná cena
  • 30 dní na vrátenie
heureka - overené zákazníkmi

Popis produktu

Ľahká čelenka Rho Headband od kanadskej firmy Arc'teryx je praktickým doplnkom pre každého športovca. Čelenka je vyrobená z ľahkého, strečového fleecu, ktorý je rýchloschnúci a efektívne odvádza vlhkosť. Vnútorná strana je pokrytá príjemným mäkkým materiálom, čo zvyšuje komfort nosenia. Úprava Polygiene® zaisťuje odolnosť proti zápachu. Zúžený dizajn v zadnej časti je ideálny pre tých, ktorí nosia cop.

Čelenka skvele padne aj pod lezeckú prilbu, čo ju robí ešte praktickejšou voľbou pre outdoorové aktivity.

  • ľahká
  • priedušná
  • rýchloschnúca
  • elastická
  • odoláva pachom
  • ploché švy

 

Recenzie zákazníkov

5
87%
4
8%
3
2%
2
0%
1
4%
25.04.2026
Kvalitný tovar, rýchle doručenie.
15.03.2026
Dobrý obchod Super komunikácia Rýchle riesenie problémov
13.03.2026
Ochota, ústretový pristup, hodnotím skutočne len kladne.
12.03.2026
rýchly, spoľahlivý
11.03.2026
veľmi rýchle dodanie
Podobné produkty
Akcia -15%
Nákrčník Mammut Mammut Neck Gaiter Scrambled
Nákrčník Mammut Mammut Neck Gaiter Scrambled
Nákrčník Mammut Neck Gaiter Scrambled je nepostrádateľnou výbavou pre všetkých aktívnych športovcov. Tento praktický tunel poskytuje ochranu pri chladnom počasí a môžete ho použiť na hlavu, krk alebo ako kuklu. Je vyrobený z priedušného a elastického materiálu, skvele sa prispôsobí a zaručuje pohodlie. Bezšvová technológia chráni pred nepríjemnými otlakmi. Nákrčník je ideálny na všetky outdoorové aktivity, vrátane behu, cyklistiky, turistiky a skialpinizmu. priedušný elastický multifunkčný bezšvový
19,55 23,00
Detail
Akcia -15% Nové
Šiltovka La Sportiva Climbing on the Moon Hat
Akcia -15% Nové
Šiltovka La Sportiva Hike Cap
L/XL
S/M
Šiltovka La Sportiva Hike Cap
Hľadáte šiltovku, ktorá skvelo doplní váš každodenný outfit? La Sportiva šiltovka je presne to, čo potrebujete. Či už sa chystáte do mesta, na prechádzku so psom alebo na túru po vašom obľúbenom chodníku, táto šiltovka vás nesklame.
25,42 29,90
Detail
Akcia -30%
Čelenka Dynafit PERFORMANCE 2 DRY HEADBAND
UNI
Čelenka Dynafit PERFORMANCE 2 DRY HEADBAND
Performance Dry Headband je ľahká, vetruodolná technická čelenka na všetky druhy horských aktivít, či už ide o skialpinizmus v teplejších dňoch, trailový beh alebo horolezectvo. Jej elastická tkanina zaručuje pohodlné a tesné priliehanie na hlavu. Zároveň je veľmi priedušná a rýchlo a spoľahlivo absorbuje vlhkosť. Materiál: SUPERDRY KNIT 100% RECYCLED 230 BS
15,40 22,00
Detail
Zľavy pre outdoormaniakov na váš email:
* Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami na ochranu osobných údajov