Máte otázku? +421 902 552 688 (Po–Ne: 8.00–19.00)

BUNDA DYNAFIT TIGARD DWN M JKT

Značka: Dynafit
4.7 (272 recenzií)
Kód produktu

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Máte otázky?

Poradí vám horský expert

+421 902 552 688 Po–Ne 8:00–19:00
  • Doprava zdarma od 50 €
  • Doručenie už na druhý deň
  • 98% spokojných zákazníkov
  • 5 000+ produktov ihneď na odoslanie
  • Vernostné zľavy
  • Transparentná cena
  • 30 dní na vrátenie
heureka - overené zákazníkmi

Popis produktu

Pánska bunda DYNAFIT TIGARD DWN JKT M je zateplená bunda vyrobená z recyklovaného prachového peria je ideálnou voľbou na ski-touring alebo na každodenné nosenie. 

 

Pri bunde Tigard návrhári DYNAFIT použili udržateľnú výplň Re:down, čo je vlastne prémiová recyklovaná prachová výplň vyrobená z odpadu po spotrebiteľovi. Perová bunda Tiguard je veľmi ľahká a zároveň poskytuje vysoký tepelný komfort aj vo veľmi chladných dňoch. DWR úprava bez PFC zaisťuje ochranu proti vode pri slabom snežení alebo mrholení. Vonkajší plášť je tiež 100% recyklovaný, vďaka čomu sa páperovka Tigard stáva udržateľnou voľbou pre každého horského športovca.

Na prednej strane páperovka disponuje dvoma veľkými vreckami na zips pre uloženie drobností alebo pre zahriatie rúk a vnútorné sieťové a náprsné vreckom. Kapucňa má veľmi pohodlný strih a je možné ju nastaviť jednou rukou. Rukávy sú zakončené elastickými manžetami a spodný lem bundy je možné stiahnuť gumičkou s brzdami. Bunda sa dá ľahko zbaliť do malého objemu do Vášho batohu a máte ju tak po ruke vždy, keď je potreba. Vďaka svojmu elegantnému športovému strihu sa skvele hodí nielen na hory, ale aj do mesta.

 

  • Vodo-odpudivý materiál
  • Odolné voči vetru
  • Zbaliteľné
  • Vodo-odpudivý Down
  • Predné vrecká na zips
  • Vrecko na hrudi
  • Vnútorné sieťované vrecká
  • Nastaviteľný lem
  • Elastická manžeta
  • Nastavenie kapucne jednou rukou
  • Hmotnosť: 495g

Recenzie zákazníkov

5
87%
4
8%
3
2%
2
0%
1
4%
05.06.2026
Priaznive ceny Siroky vyber Outdoor veci
25.04.2026
Kvalitný tovar, rýchle doručenie.
15.03.2026
Dobrý obchod Super komunikácia Rýchle riesenie problémov
13.03.2026
Ochota, ústretový pristup, hodnotím skutočne len kladne.
12.03.2026
rýchly, spoľahlivý
Podobné produkty
Akcia -30%
Bunda Patagonia mens R2 TechFace Hoody
XL
Bunda Patagonia mens R2 TechFace Hoody
Pánska vetruodolná bunda s kapucňou Patagonia R2 TechFace Hoody Ak hľadáte spoľahlivú bundu na aktívny pohyb v prírode, model R2 TechFace Hoody od Patagonie je tou správnou voľbou. Skvele sa hodí na rôzne športové a outdoorové aktivity počas chladnejších dní – od ferrát a túr až po výlety na bicykli alebo prechádzky s rodinou. Odolná a priedušná Táto technická bunda je ušitá z mäkkej a hrejivej tkaniny s dvojitou väzbou, ktorá výborne dýcha a zároveň poskytuje ochranu pred vetrom. Vonkajšia vrstva má vodoodpudivú úpravu DWR bez PFC, čo zvyšuje jej odolnosť voči vlhkosti. Vnútorná vaflová štruktúra pomáha lepšie udržiavať teplo a efektívne odvádza pot. Kapucňa je navrhnutá tak, aby sa pohodlne zmestila pod lezeckú prilbu. Vrecká sú prakticky rozmiestnené – dve zipsové na ruky sú umiestnené vyššie, takže zostávajú prístupné aj pri nosení sedacieho úväzu alebo bedrového pásu batohu. Kľúčové vlastnosti bundy R2 TechFace Hoody: výborná odolnosť voči vetru vodeodpudivá úprava DWR bez škodlivých PFC látok teplá vnútorná strana s vaflovou textúrou kapucňa kompatibilná s helmou dve vyššie umiestnené vonkajšie zipsové vrecká dve vnútorné pružné otvorené vrecká dve hrudné vrecká pružné zakončenia rukávov a spodného lemu ušité v súlade s certifikáciou Fair Trade™ Materiál: 94% Polyester (77% recyklovaný), 6% Elastan Strihové špecifiká: Slim Fit Rozsah veľkostí: XS-XXL Hmotnosť (g): 485
161,00 230,00
Detail
Akcia -30%
Bunda Mammut Aenergy IN Hybrid Jacket Men
M
Bunda Mammut Aenergy IN Hybrid Jacket Men
Mammut Aenergy IN Hybrid Jacket Men je ľahká, priedušná a výborne zateplená bunda určená pre aktívny pohyb v chladných podmienkach. Inteligentná kombinácia materiálov Recyklovaná syntetická izolácia Octa® Loft poskytuje výborný pomer tepla a hmotnosti – hreje aj pri navlhnutí a rýchlo schne. Priedušné a elastické panely s vnútornou vaflovou štruktúrou zabezpečujú efektívny odvod vlhkosti a optimálnu termoreguláciu pri vysokej záťaži. Premyslený dizajn pre pohyb Vďaka štvorsmernému strečovému materiálu ponúka bunda maximálnu voľnosť pohybu. Vrecká sú strategicky umiestnené tak, aby zostali ľahko prístupné aj pri nosení lezeckého sedáka alebo batohu s bedrovým pásom. Univerzálna voľba pre aktívnych Ideálna na skialpinizmus, turistiku, lezenie či iné outdoorové aktivity, pri ktorých oceníte kombináciu hrejivosti, priedušnosti a voľnosti pohybu. Hlavné prednosti bundy Aenergy IN Hybrid Jacket Men: hrejivá syntetická izolácia vetruodolný materiál priedušné panely vaflová štruktúra 2 zipsové vrecká na ruky zbaliteľná do ľavého vrecka Materiál: Hlavný materiál 1: 100% polyamid; Hlavný materiál 2: 100% Recyklovaný fleece; Podšívka: 100% Polyester Izolace: Octa® Loft Strihové špecifiká: Athletic Fit Hmotnosť (g): 275 (Veľkosť M)
161,00 230,00
Detail
Akcia -40%
Bunda La Sportiva Alpine Guide Primaloft Hoody Men
M
L
Bunda La Sportiva Alpine Guide Primaloft Hoody Men
Pánska bunda Alpine Guide Primaloft Hoody Men od La Sportiva je vyrobená z ľahkého vetruodolného materiálu. Syntetická izolácia hreje aj pri navlhnutí. Elastické panely umožňujú voľnosť pohybu. Vrecká sú prístupné aj vo chvíli, keď máte oblečený lezecký sedák alebo zapnutý bedrový pás batohu. Kapucňa zvýši tepelný komfort. Bunda je vhodná na turistiku, skialpy a ďalšie outdoorové aktivity. vetruodolná ľahká syntetická izolácia hrejivá kapucňa elastické panely 2 vrecká Materiál: 100% Nylon Izolácia: PrimaLoft Silver Active Hmotnosť: 270 g
173,40 289,00
Detail
Akcia -30%
Bunda Patagonia Mens Down Sweater Hoody
S
XL
Bunda Patagonia Mens Down Sweater Hoody
Pánska, zateplená bunda Down Sweater Hoody Men od firmy Patagonia vás poteší nízkou hmotnosťou a výbornou hrejivosťou. Bunda je vyrobená z materiálu NetPlus®, ktorý vzniká recykláciou rybárskych sietí vylovených z oceánu. Vodeodpudivá úprava DWR (PFC - free) ochráni pred ľahkým dažďom alebo snežením. Strih s dvoma zipsovými vreckami príjemne sadne. Izolácia z husacieho peria perfektne zahreje a takmer nič neváži. V mrazivých dňoch oceníte príjemne hrejivú kapucňu. Bunda je vhodná na turistiku, cestovanie, outdoorové aktivity a každodenné nosenie. V prípade zhoršeného počasia použite ako izoláciu pod vrchnú nepremokavú bundu. páperová izolácia recyklovaný materiál DWR úprava PFC - free kapucňa 2 zipsové vrecká Hlavný materiál: 100% Recyklovaný nylon; izolácia: 100% Husacie perie Izolace: Husie perie Plnivosť peria (cuin): 800 Kapucňa: Regulovateľná, Integrovaná Hmotnosť (g): 420
224,00 320,00
Detail
Zľavy pre outdoormaniakov na váš email:
* Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami na ochranu osobných údajov