za nákup nad 50 € automaticky získavate dopravu zdarma

Detské nosiče Deuter - novinky 2019

clanok

 

Deuter na sezónu 2019 obmenil celú ponuku detských nosičov, preto už nenájdete Kid Comfort II, Kid Comfort III ani Kid Comfort Air, nahradili ich modely Kid Comfort, Kid Comfort Pro a Kid Comfort Active. Ako sa medzi nimi zorientovať a ktorý bude pre Vás ten pravý?

KID COMFORT ACTIVE

Najľahším a cenovo najdostupnejším nosičom z novej rady je Kid Comfort Active, nástupca staršieho Kid Comfort Air. Vylepšený chrbtový systém Lite Air ponúka lepšiu oporu oproti svojmu predchodcovi, pričom hlavné výhody tohto modelu, ktorými sú nízka hmotnosť a výborná priedušnosť, ostávajú zachované. Navyše prichádza aj v dámskej SL verzii KID COMFORT ACTIVE SL , ktorá je špeciálne prispôsobená ženskej anatómii.

 

KID COMFORT

Nový Kid Comfort zoženiete v dvoch farbách, a okrem nižšej hmotnosti oproti svojmu predchodcovi sa môže pýšiť úplne novým chrbtovým systémom Aircomfort Sensic Vario. Ten ponúka fantastickú oporu aj pri dlhých a náročných túrach, perfektné prispôsobenie anatómii pohybu, a to všetko spolu s výbornou ventiláciou. Poteší aj vylepšený systém nastavovania veľkosti Vari Slide, vďaka ktorému nosič Kid Comfort sadne naozaj každému.

 

KID COMFORT PRO

Vlajkovou loďou medzi nosičmi je Kid Comfort Pro. Disponuje rovnakým chrbtovým systémom ako Kid Comfort, navyše však ponúka niekoľko vychytávok, ako je integrovaná strieška proti slnku, odnímateľný 10-litrový batoh a zrkadielko pre rýchlu kontrolu dieťaťa bez nutnosti zastavenia.

 

AKO SI TEDA VYBRAŤ?

Všetky nosiče ponúkajú absolútny komfort a bezpečie pre dieťa vďaka nastaviteľnému polstrovanému posedu, bezpečnostným popruhom a integrovaným podpierkam pod nohy. Maximálna nosnosť vrátane nákladu a sedačky je u všetkých 24 kg. Ako si teda vybrať ten správny?

 

Pokiaľ hľadáte nosič prioritne na nenáročné alebo kratšie výlety, oceníte hlavne nízku hmotnosť a priaznivú cenu nosiča Kid Comfort Active. Navyše poteší aj verzia SL špeciálne navrhnutá pre ženy.

 

Na náročnejšie túry, kedy je nevyhnutný maximálny komfort aj pri dlhom nosení, je skvelou voľbou Kid Comfort. Oceníte hlavne nový chrbtový systém so špeciálnym a precíznym mechanizmom nastavovania veľkosti, takže sa v priebehu túry pokojne s partnerom vystriedate a nosič rýchlo a presne prispôsobíte. Súčasťou je aj odnímateľná strieška proti slnku.

 

Pre najnáročnejších turistov je tu vylepšená verzia nosiča Kid Comfort – Kid Comfort Pro. Chrbtový systém s možnosťou precízneho nastavenia veľkosti ostáva rovnaký, pribudlo však niekoľko funkčných detailov, ako je integrovaná strieška proti slnku, odnímateľný 10-litrový batoh ktorý je súčasťou spodnej kapsy, alebo zrkadielko pre rýchlu kontrolu dieťaťa.

 

Ku všetkým nosičom je možné samostatne dokúpiť pláštenku proti dažďu KC RAINCOVER DELUXE, k modelu Kid Comfort Active je k dispozícii strieška proti slnku KC Sun Roof.

zdroj: deuter.com a hudy.cz

 - outdoormania.sk

Prihláste sa pre odber newslettra a neujdú vám viac žiadne zľavy ani novinky:
* Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami na ochranu osobných údajov

Prihlásenie

Email:
Heslo:

Zabudli ste heslo? | Nová registrácia = 100 bodov