Máte otázku? +421 902 552 688 (Po–Ne: 8.00–19.00)

Čelenka La Sportiva Promo Headband

Značka: La Sportiva
15,12 € -20%
18,90
Zvolená kombinácia je nedostupná. Upravte prosím parametre.
Produkt je nedostupný.
Získaj späť 0,30 € (s registráciou)
na ext. sklade (doručenie už vo štvrtok, 25.12)

Máte otázky?

Poradí vám horský expert

+421 902 552 688 Po–Ne 8:00–19:00
  • Doprava zdarma od 50 €
  • Doručenie už na druhý deň
  • 98% spokojných zákazníkov
  • 5 000+ produktov ihneď na odoslanie
  • Vernostné zľavy
  • Transparentná cena
heureka - overené zákazníkmi

Popis produktu

Čelenka PROMO HEADBAND od firmy La Sportiva je univerzálna čelenka vhodná na šport. Ľahký, rýchloschnúci materiál vás neobmedzí a zaistí skvelý komfort.

Vzhľad čelenky poteší každého milovníka hôr. Sú to práve hory, ktoré sú vyobrazené na čelenke spoločne s logom značky a nápisom "for your mountain".

Hlavné prednosti:

  • širší strih
  • rýchloschnúci materiál
  • krásny dizajn
  • Rozsah veľkostí: One size
Podobné produkty
Akcia -20%
Šiltovka La Sportiva Fade Trucker
S
Šiltovka La Sportiva Fade Trucker
Dobre padnúca šiltovka na horúce dni Šiltovka od značky La Sportiva, ktorú neskladáte z hlavy ani v tom najväčšom teple. Je ušitá zo sieťovaného materiálu, takže hlava bude skvele vetrať a zachová si príjemný komfort počas celého dňa. Vlastnosti šiltovky: Sieťka Možnosť nastavenia veľkosti Materiál: 100% polyester
22,40 28,00
Detail
Akcia -15% Nové
Čelenka Mammut Tweak Headband
Čelenka Mammut Tweak Headband
Čelenka s logom Mammut zahreje pri túre na snežniciach, skialpoch alebo pri prechádzke mestom. Nechýba jej podšívka z príjemného vnútorného fleecu.
23,72 27,90
Detail
Akcia -20%
Šiltovka La Sportiva Skyline Cap
L
Šiltovka La Sportiva Skyline Cap
Šiltovka La Sportiva SKYLINE CAP je vyrobená z rýchloschnúceho a vysoko priedušného materiálu, ktorý vás udrží v suchu aj pri intenzívnom pohybe. Panelová konštrukcia podporuje efektívny odvod potu a technológia TurboDry® zabezpečí komfort aj počas horúcich dní. Doplnená o logo La Sportiva na čele, šiltovka kombinuje funkčnosť so štýlom. Perfektná na trailový beh, výbehy v horách či tréningy počas leta. Materiál: 100% Recyklovaný polyester
26,40 33,00
Detail
Prihláste sa pre odber newslettra a neujdú vám viac žiadne zľavy ani novinky:
* Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami na ochranu osobných údajov

Prihlásenie

Email:
Heslo:

Zabudli ste heslo? | Nová registrácia = 100 bodov